Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bëhuni gati: Historinë e dashurisë së Elitës dhe Gjikos do ta shohim si një film (VIDEO)

Postuar: 24/09/2018 - 12:37

Tashmë historinë e dashurisë së Elitës dhe Gjikos do ta shohim si një film.

Elita Rudi dhe Gjiko kanë përgatitur një video që tregon rrugëtimin e tyre nga fëmijëria deri më sot.

Moderatorja shqiptare, e cila u martua vetëm 3 ditë më parë me reperin, ka publikuar promon e klipit të dasmës, i cili pritet të na tregojë edhe si u njohën dy të sapomartuarit.

Në klipin e paplotë që zgjat vetëm një minutë, shfaqen prindërit e Elitës dhe Gjikos, si dhe shoqëria e tyre.

Nuk mungojnë edhe përgatitjet për dasmë, apo momenti i provës së parë të fustanit, që na emocionoi pa masë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Së shpejti video e plot nga @joymediavideo , menxi po e pres --

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/12/2018 - 10:42

Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet babai i saj i famshëm, Wayne Gretzky për gjithë këtë vëmendje që merr e bija?

Postuar: 19/12/2018 - 10:13

Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi janë miq në jetë, ama kur vjen puna tek përballja kokë më kokë në

Postuar: 19/12/2018 - 10:03

Në finalen e “Dance With Me”, moderatorja Alketa Vejsiu kishte përgatitur një monolog

Postuar: 19/12/2018 - 09:09

Një aktor i adhurueshëm nga të gjithë, me filma që kanë lënë gjumë dhe me shumë vite karrierë m

Postuar: 19/12/2018 - 08:23

Studentët kanë mbajtur dje ditën e 14 të protestës duke kërkuar plotësimin e kërkesave të tyre dh

Postuar: 18/12/2018 - 23:45

Justin Bieber nuk di të përmbahet në rrjetet sociale kur sheh imazhin e partneres së tij, Hailey

Postuar: 18/12/2018 - 22:20

Këngëtarja e njohur Anca Pop ka humbur jetën në një aksident tragjik ku makina e saj u zhyt në