Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

“Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm”, Orinda Huta ‘i mbyll’ gojën komentuesit

“Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm”,

Moderatorja Orinda Huta së fundmi ka publikuar disa foto nga Lezha dhe ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit.

Një ndër ndjekësit i ka komentuar me ironi: "Bëj një foto me burrin moj se u këpute vetëm". Moderatorja nuk ia ka kursyer një përgjigje të së njëjtës monedhë, teksa i shkruan se nëse e ka marrë malli, mund të shkojë te llogaria e Turit.

“Po të dogji malli për burrin shko te llogaria e tij, taksirat e ke”, është përgjigjur Orinda.

“Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm”,

Më të lexuarat