BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Gossip

“Bëj sevap se gjynah”, moderatorja e ‘Top Channel’ tregon situatën me të cilën u përball sot pasi e ndaloi polici në rrugë: Një burrë tek të 40-at...

“Bëj sevap se gjynah”, moderatorja e ‘Top Channel’

Ditën e sotme teksa qarkullonte me makinë në kryeqytet, moderatorja Dojna Mema është ndaluar nga policia.

Siç tregon ajo vetë, ndalimi kishte ndodhur pasi Dojna ishte futur gabim në një drejtim ku nuk lejohej.

Mirëpo, situata epike kishte ndodhur pikërisht kur moderatoren e kishte ndaluar polici

Për t’i ardhur në ndihmë Dojnës, një burrë rreth të 40-tave i kishte kërkuar policit ta falte, thjesht sepse ajo ishte femër.

“Situatë reale: Më ndalon polici se u futa gabim dhe një burrë tek të 40-tat, shumë seriozisht i thotë ‘Bëj sevap se gjynah, femër.”- shkruan moderatorja.

“Bëj sevap se gjynah”, moderatorja e ‘Top Channel’