BREAKING NEWS

Finalizohet operacioni/ Shkatërrohet grupi kriminal i shpërndarjes së drogës në Shkodër, arrestohen 8 persona në aksionin blic, në kërkim një infermier (Skema me medikamentet)

Finalizohet operacioni/ Shkatërrohet grupi kriminal i shpërndarjes
x
BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

'Bëjnë si super VIP-a. Më mekin shumë', vajza e ish-deputetes dhe blogerja shqiptare nuk lanë gjë pa thënë për to, reagojnë Graciano dhe Argjira

'Bëjnë si super VIP-a. Më mekin shumë', vajza e

Ada Deda, vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda, dhe blogerja shqiptare, Keishli hodhën kunja për çiftin Graciano Tagani dhe Argjira Spanca.

“Mua më mek ky çifti Graciano me Argjirën. Më mekin shumë. Bëjnë si super VIP-a. I shoh kudo”,- tha Keishli fillimisht.

Më pas, Ada shtoi: “Argjira e nisi kot! E nisi tek Top-i duke rregulluar disa bluze dhe u bë autore e ‘She’s On Top’. U bë edhe prezantuese. Merrte një bluzë, i priste mëngët, e vishte gjasme në tre mënyra dhe kaq. U bë e famshme!”.

Pasi kanë dëgjuar thumbat nga dy vajzat, Argjira dhe Graciano i kanë ironizuar ato.

Balerini shqiptar publikoi në Instastory-n e tij një video të realizuar nga gazetari Flor Gjini. “Ku jeni o VIP-sa, ku jeni?“, dëgjohet të thotë Flori në sfond, teksa Argjira dhe Graciano hipin në makinë duke qeshur.

“Ti je ai që e mban gjallë ‘Top Channel’”, i përgjigjet Graciano.