BREAKING NEWS

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje të reja nga biznesi i Vis Martinajt: Kishte lidhje me elementë të botës së krimit në të gjithë Shqipërinë, fitimet rriteshin për shkak të...

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën paralajmërimin e frikshëm: Jemi në “luftë” me Iranin ndërsa qeveria...

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i publikon fotot e Vis Martinajt

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i
x
BREAKING NEWS

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia
x
BREAKING NEWS

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat janë kriteret për tu bërë efektiv policie

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një grua nga Berati, zbardhen dyshimet e policisë

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një
x
BREAKING NEWS

Senatorja amerikane vizitë zyrtare në Shqipëri, pritet nga presidenti Begaj, e pranishme edhe ambasadorja Kim

Senatorja amerikane vizitë zyrtare në Shqipëri, pritet nga
x
BREAKING NEWS

“Yuri Kim foli si kryeministre e Shqipërisë”, Baton Haxhiu kritika ndaj ambasadores amerikane: SPAK duket më shumë si prokurori e Ambasadës, se...

“Yuri Kim foli si kryeministre e Shqipërisë”, Baton Haxhiu
x

Gossip

Bëmë mama të të ngjaj! Nuk do t'ju besoni syve, vajza e Arjola Demirit rrëmben vëmendjen e të gjithëve (FOTO)

Bëmë mama të të ngjaj! Nuk do t'ju besoni syve, vajza e

“Bëmë mama të të ngjaj!” Kjo shprehje i shkon shumë përshtat aktores Arjola Demiri dhe vajzës së saj.

Ish-banorja e Big Brother Vip ka postuar së fundmi një foto të vajzës së saj të madhe Helgës, e cila duket si një kopje e së ëmës.

“Po kur u rrite moj bebe,” - shkruan Arjola krahas fotos në Instastory, duke e shoqëruar me një emoji.

Bëmë mama të të ngjaj! Nuk do t'ju besoni syve, vajza e

Eksperienca në Big Brother Vip dhe gjitha ngjarjet që e pasuan atë e kanë shëndrruar aktoren në një nga personazhet me të ndjekura në rrjetet sociale.

Bëmë mama të të ngjaj! Nuk do t'ju besoni syve, vajza e

Bëmë mama të të ngjaj! Nuk do t'ju besoni syve, vajza e