BREAKING NEWS

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e Britanisë”, Sekretarja e Brendshme nuk ndalet: Ky është vetëm fillimi, ja masat që do të merren

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e
x
BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x

Gossip

Bënë bujë në emisionin e njohur televiziv/ Andi e ka tradhtuar? Melisa i plas 'bombën' në ditën e lindjes: Kam parë mesazhe…

Bënë bujë në emisionin e njohur televiziv/ Andi e ka

Andi feston sot ditëlindjen dhe fiks në mesnatë Melisa ka publikuar këngën e saj të re të titulluar “Adios” (Mirupafshim/ Lamtumirë).

Nisur nga kjo fansat janë të bindur se teksti është një dedikim, ose më saktë një kunjë, për ish-partnerin. Gjithashtu, Melisa ka lënë hapësirë të kuptohet se Andi e ka tradhtuar, të paktën kështu është interpretuar në rrjet kënga e saj.

“A ma shumë se unë ta thyn ajo? Po hala në zemër m’ki tattoo, e dije se si unë nuk t’vijn mo”, këndon Melisa, teksa më tej vazhdon: S’ki mu pa s’ki mu pa ma adios, t’i kam fal merri tana adios.

Bënë bujë në emisionin e njohur televiziv/ Andi e ka

Në një pjesë të tekstit ajo thotë: Hala m’don, xhelozon po te tjetra m’shan. Nuk o rren s’ma kan’ thon, sms kam pa!

Bënë bujë në emisionin e njohur televiziv/ Andi e ka

Bënë bujë në emisionin e njohur televiziv/ Andi e ka

Bënë bujë në emisionin e njohur televiziv/ Andi e ka

Më të lexuarat