BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

Bënë bujë të madhe në Top Channel! Andi i propozon për martesë Melisës, ja si i përgjigjet ajo (FOTO)

Bënë bujë të madhe në Top Channel! Andi i propozon

Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. Madje u tha se kjo është edhe arsyeja pse Melisa u largua nga “Përputhen”.

Pavarësisht se dyshja i mohoi lajmin, fotot dyshuese kanë vazhduar, siç ishte edhe foto e fundit ku Melisa shfaqet me këmishën e Andit.

Bënë bujë të madhe në Top Channel! Andi i propozon

Ndërkohë Andi sot ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me kostum e për shkak se ka marrë pamjen e dhëndrit, pyet: “A dëshiron të martohesh me mua?” Mes komenteve ka dalluar Melisa, e cila i shkruan se do të mendohet: “Hmm”.

Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. Madje u tha se kjo është edhe arsyeja pse Melisa u largua nga “Përputhen”.

Bënë bujë të madhe në Top Channel! Andi i propozon

Më të lexuarat