BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte fasadë dhe mashtrim, Rama e kishte paracaktuar emrin e Kreut të Shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte
x
BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x

Gossip

Beniada 'harron' faktin se çdo cep i shtëpisë ka kamera, zhvishet komplet në dush, videoja po qarkullon me shpejtësi

Beniada 'harron' faktin se çdo cep i shtëpisë ka

Beniada, modelja e cila është pjesë e "Big Brother Vip" duket se e 'harron' faktin se çdo cep i shtëpisë ka kamera. Së fundmi, në një video që qarkullon në rrjetet sociale mund të shihet Beniada e cila është duke u larë, por në një moment ajo heq rrobat e banjos dhe duket plotësisht e zhveshur. Kjo nuk është hera e parë që Beniada e bën këtë 'gabim' pasi edhe më parë është filmuar duke u larë e zhveshur në dush.

Vlen të thuhet se pjesa tjetër e banorëve lahet me rroba banjo, por Beniada duket se nuk ka komplekse fare dhe lahet e zhveshu para miliona shqiptarëve që e ndjekin në çdo moment.