BREAKING NEWS

Si u fal Porti i Durrësit me negociata sekrete, ja rregullat që janë shkelur në marrëveshjen e fshehtë të qeverisë me arabët

Si u fal Porti i Durrësit me negociata sekrete, ja rregullat që
x
BREAKING NEWS

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir Metës për kryetar të Bashkisë të Tiranës, pasi është spiun i ish-Sigurimit të Shtetit

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir
x
BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x

Gossip

Beniada Nishani do të martohet së shpejti? Ish-banorja e Big Brother bën deklaratën e papritur

Beniada Nishani do të martohet së shpejti? Ish-banorja e Big Brother

Modelja e njohur, Beniada Nishani, ka zbuluar se së fundmi ka marrë një propozim për martesë të cilin e ka pranuar. Ish-banorja e “Big Brother VIP” u pyet në një intervistë të dhënë së fundmi për jetën e saj private, ku vendosi të rrëfejë një ngjarje që i kishte ndodhur.

Beniada tregoi se një djalë e kishte ndaluar në lagje dhe i kishte propozuar për martesë. Kur u pyet nga moderatori nëse e kishte pranuar Beniada tha, “Po”, duke qeshur.

“Dje një djalë më ka ndaluar te lagja ime më ka bërë një propozim martese me unazë. Unë mendoj se e kishte për të fejuarën e vet dhe ka thënë po ia bëj edhe Beniadës. Patjetër unë thashë Po. Tani pas moshës 29 nuk do mendosh shumë, çfarë të bjerë të bjerë”, tha Beniada në “Abc e Pasites.”

Modelja tregoi gjithashtu se është tradicionale, duke zbuluar edhe karakteristikat që shikon tek një djalë. Sa i përket eksperiencës në BBV, ajo tha se lidhja me dikë thjesht nuk ndodhi ndërsa për personazhet që krijojnë romanca në formate të tilla ajo tha se e bëjnë për më shumë famë.