BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do bëjë Ilir Meta

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Gossip

Beniada Nishani rrëfen takimin me Taulant Ballën: Më ka qerasur me kafe

Beniada Nishani rrëfen takimin me Taulant Ballën: Më ka qerasur

Modelja Beniada Nishani ka treguar se kë njeh nga personazhet e njohura të politikës shqiptare. E ftuar në emisionin “Fiks Fare”, modelja tha se njihte shumë pak personazhe, si përshembull kryeministrin Edi Rama, por edhe socialistin tjetër Taulant Balla. Madje shtoi se ky i fundit e kishte qerasur edhe me një kafe, kur e kishte parë në një bar me të vëllanë.

PJESË NGA INTERVISTA:

Edi Rama: Po, vetëm këtë njoh më duket. Është Rama. Edi Rama.

Sali Berisha: Po patjetër, është shkruajtur aty, ja.

Lulzim Basha: Nuk e njoh! Më duket si aktor

Ilir Meta: Nuk e njoh, por është i lezetshëm nga fytyra.

Monika Kryemadhi: Është zonjë e bukur. Elegante. Nuk e njoh, ça bën kjo. Do pimë një kafe bashkë.

Enkelejd Alibeaj: Nuk e njoh as këtë

Taulant Balla: Këtë e njoh, Taulant Balla. Na ka qeras një kafe në bar kur isha me vëllain tim. Ai ishte simpatizant se kishte parë “Bigun”.