BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Gossip

Bëri bujë me skandalin dhe lidhjen e saj me Bushin/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen” poston foto me të dashurin e ri

Bëri bujë me skandalin dhe lidhjen e saj me Bushin/ Ish-konkurrentja e

Ish-konkurentja  “Për’puthen”, Alvisa Qarri, mesa duket e paska gjetur dashurinë e saj. Ajo ka postuar disa foto së fundmi, ku duket se po shijon disa ditë pushime në qytetin e Barcelonës.

Por ajo çfarë ra në sy ishte fotoja me një mashkull misterioz në të cilën Alvisa shkruan “të dua”. Megjithatë ajo nuk e ka zbuluar identitetin e tij akoma duke marrë parasysh se mund të jenë në fillimet e lidhjes së tyre.

Alvisa dhe Bashkimi ishin çifti i parë që dolë nga emisioni i “Për’puthën 3”, dhe gjatë intervistave të ndryshme ku shprehnin ecurinë e lidhjes së tyre, dukej sikur çdo gjë po shkonte shumë mirë.

Por kjo nuk zgjati shumë pasi lajmi i ndarjes erdhi nga ana e Bashkimit . Pasi ndarja e deklaruar nga Bashkimi u bë e bujshme, në emision u fol nga tre konkurrentë (Ana,Edi,Samiu) për tradhti nga ana e Alvisës.

Para disa kohësh Alvisa Qarri është përballur me një tjetër ngjarje të pakëndshme, ku i është vjedhur llogaria e saj e “Instagram”-it.

Personi që ka bërë këtë, ka postuar disa nga bisedat e saj me konkurrentët dhe ish-konkurrentët e tjerë të emisionit, duke zbuluar një sërë detajesh lidhur me të pathënat e tyre që i kanë habitur të gjithë fansat.

Pak kohë më vonë, Alvisa arriti të rikthejë llogarinë e saj të “Instagram”, dhe reagoi lidhur me këtë ngjarje.

Ajo i ka kërkuar ndjesë të gjithëve për publikimin e bisedave dhe ka paralajmëruar për marrjen e masave mbi shkeljen e privatësisë.

Bëri bujë me skandalin dhe lidhjen e saj me Bushin/ Ish-konkurrentja e

Më të lexuarat