BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Gossip

Bëri bujë në media me faktet që publikoi ku i zbuloi lidhjen me Beartin, Tea ka dy fjalë për Shqipen

Bëri bujë në media me faktet që publikoi ku i zbuloi lidhjen

Tea dhe Bearti, çifti shumë i komentuar në media e rrjete sociale ishin të ftuar në “Roped with Olsi”, ku treguan më shumë për lidhjen e tyre, marrëdhënien me produksionin dhe me konkurrentët pas largimit nga “Përputhen”.

Tea tregoi se ata nuk kanë asnjë raport me konkurrentët e “Përputhen” dhe se nuk kanë ndjekur asnjë puntatë, përveç një sherri të bujshëm.

Ajo i dha edhe një mesazh Shqipes, e cila kujtojmë zbuloi e para lidhjen e e tyre të fshehtë.

“Suksese në jetë e dashur. Merru me jetën tënde, shijoje. Shpresoj të jesh e lumtur”, i tha Tea Shqipes nga ekrani.

Më të lexuarat