Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bëri bujë në mediat botërore/ Presidenti mund të futet sërish në telashe serioze, puthja që rrezikon ta 'fundosë' (Video)

Postuar: 12/07/2019 - 14:43

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, mund të futet sërish në telashe serioze, pas atyre që pati me pornostaren, dhe këtë radhë për një … puthje!

Ish-pjesëtarja e stafit të fushatës së Trump, Alva Johnson, pretendon se Presidenti e ka puthur në mënyrë arrogante, pa konsensus dhe me forcë, gjatë një takimi elektoral të mbajtur në vitin 2016.

Lajmi ka bërë bujë në mediat botërore, ndërsa në lëvizje janë edhe avokatët e Donald Trump. Ata kanë publikuar një video, në të cilën dëgjohet Johnson të thotë se prej 8 muajsh ka lënë familjen e saj, për të kontribuar për fushatën e Trump.

Në video shihet edhe momenti i puthjes, që tani Johnson pretendon se ishte e papërshtatshme.

Video Player

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 09:00

Artisti shumë i dashur për publikun dhe që shkakton gjithnjë bujë me deklaratat e tij, Robert Aliaj ishte i ftuar dje tek "Rudina".

Postuar: 18/07/2019 - 08:21

oderatori, producenti dhe aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi do të jet

Postuar: 17/07/2019 - 22:56

Trashëgimtarja e Top Medias dhe fashionistja e njohur shqiptare, Lori Hoxha është shumë aktive

Postuar: 17/07/2019 - 22:42

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka treguar edhe një herë krenarinë që ndjen k

Postuar: 17/07/2019 - 22:28

Ditën e djeshme u bë e ditur se Autoriteti i Media Audiovizive (AMA), i ka bërë vërejtje Radio Te

Postuar: 17/07/2019 - 22:15

Ervin Kurti do të jetë i ftuari special i kësaj të enteje një emisionin “3shat”, ku d

Postuar: 17/07/2019 - 20:42

Aktori i “Portokallisë” Rezart Veleshnja ka publikuar një foto në rrjetet sociale,