BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Gossip

Bëri bujë propozimi live në studio, por u nda nga vajza e Agim Bajkos papritur në prag të martesës, reagon për herë të parë Ardit Roshi

Bëri bujë propozimi live në studio, por u nda nga vajza e Agim

Mëngjesin e sotëm moderatori Ardit Roshi ka qenë i ftuar në emisionin “ABC-ja e Mëngjesit”, ku dhe u pyet nga Alban Musaj lidhur më këtë çështjen e shumëpërfolur të ndarjes me parneren e tij.

Ai preferoi të komentonte shkurt, duke thënë se ndihet shumë mirë. 

“Shumë prej shikuesve, gazetarëve janë duke pritur që unë të të bëj një pyetje për jetën tënde personale, por unë kam zgjedhur të mos të ta bëj. Mua më intereson vetëm një gjë, a je ok, a je mirë tani?“, tha moderatori. “Shif e shkruaj, si të dukem“, u përgjigj Roshi.

Propozimi që  i bëri partneres së tij, Blerina Bajko live në emisionin “Këndo Këngën Time” mori vëmendjen e të gjithëve. Por vetëm pak kohë më pas, dyshja nuk e ndiqte më njëri-tjetrin në rrjete sociale, dhe kaq mjaftoi që nëpër media të aludohej se dyshja i ka dhënë fund fejesës.