BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Bëri bujë të madhe lidhje e saj me këngëtarin e njohur, ish-Missi shqiptar befason me deklaratën: Ne nuk u bëmë kurrë prindër sepse...

Bëri bujë të madhe lidhje e saj me këngëtarin e njohur,

U përfol shumë që këngëtari i njohur Alban Ramosaj dhe modelja Klenoniki Delijorgji janë në një lidhje. Mjaftoi vetëm një foto nga kjo e fundit ku shihej me barkun e rrumbullakosur dhe portalet u mbushën me lajmin që “çifti” po bëhen prindër për herë të parë.

E gjithë këto thashetheme mbrëmjen e sotme Kleoniki i ka dhënë një shpjegim. E pyetur nga moderatorja e emisionit “Ëhy Not”, Roza Lati, se si qëndron e vërteta mbi këto lajme, Kleniki tregoi  se asgjë nuk është e vërtetë dhe se gjithçka ka qenë në kuadër të shakasë.

Ajo gjithashtu shtoi Albanin e do shumë, por nga ajo që kuptuam gjatë bisedës, thjesht si shok.

“Zemra ime, Alban Ramosaj të dua shumë. Është si shpirt. Ne nuk u bëmë asnjëherë prindër, madje nuk bëmë as atë punën asnjëherë që të bëheshim prindër. Skenat më të nxehta që kanë ekzistuar mes meje dhe Albanit kanë qenë të klipi jonë. Unë kam qenë modele në Londër dhe më kërkonin modele shtatzënë.

Edhe unë me Albanin kur flisnim për këngën tonë e quanin “Bebi jonë” se artistët e konsiderojnë si bebi këngën e tyre. Para se të bëja fotot e publikova atë foton dhe thsh “baby daddy” me shaka. E pamë që merreshin vetëm me neve, po nxirnim dhe këngën  dhe thamë pse mos promovojmë pak veten”- tregon ajo.