BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Gossip

Bëri shumë bujë në media ndarja e tyre, çifti i këngëtarëve të njohur shqiptarë kapen ‘MAT’ pranë njëri-tjetrit, shikoni videon

Bëri shumë bujë në media ndarja e tyre, çifti i

Loredana dhe Mozzik janë drejt rrugës për t’u rikthyer bashkë!Ata takohen shpesh për shkak të vogëlushes Hana, e cila i ka mbajtur ende të lidhur prindërit e saj. Por nga video shikohet qartë që Loredana dhe Mozzik janë së bashku për shopping, pa Hanën me vete?

Kjo video që po qarkullon në rrjet ka çmendur fansat e dyshes, të cilët besojnë se Lori dhe Mozzik janë rikthyer me njëri-tjetrin. Në momentin e filmuar, çifti shfaqet në një dyqan në Stuttgart të Gjermanisë, shumë pranë njëri-tjetrit dhe pamjet s’kanë nevojë për shumë koment!

Videoja është filmuar ditën e djeshme, pra në datën 25 të muajit shtator. Ky mund të jetë një fillim i ri për çiftin, pasi Loredana zgjidhi problemet me zonjën Petra dhe u rikthye më fuqishëm se kurrë me një album!

Ndërkohë edhe Mozzik është në kulmin e suksesit të tij dhe të themi të vërtetën, na kanë munguar hitet e tyre bashkëpunim!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

25.09.2020 @mozzik & @loredana together in Stuttgart????????????

A post shared by 24hlore (@24hlore) on