Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bëri tatuazh pas veshit, këngëtari i njohur shqiptar dënohet me burg

Postuar: 20/10/2018 - 16:31

Këngëtari i njohur shqiptar ka befauar me deklaratën e tij më të fundit.I ftuar në emisionin “Rudina”, këngëtari  Gjergj Leka është shprehur se ka bërë 4 muaj burg për shkak të tatuazhit kryq që Leka ka bërë prapa veshit.

"E kam bërë jo në kohën e  demokracisë, e kam bërë më herët dhe kam ngrënë dhe nja katër muaj kështu… gjëra…", u shpreh Gjergj Leka, teksa tregoi se nuk është  penduar.

"E kam bërë, se kështu ka qenë koka ime, ishte kurajë e madhe… Lëre se ia kam ngritur tensionin familjes në atë periudhë. Jam shumë besimtar në Zot dhe nuk kam bërë kurrë ndarje. Mjafton të besosh në Zot, në një Zot", tha këngëtari

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/03/2019 - 11:10

Francesca Cipriani është një modele dhe prezantuese me famë sa i përket lakuriqësisë në mediat italiane. 
 

Postuar: 22/03/2019 - 09:50

Rudina Magjistari mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun, por edhe më të komentuar

Postuar: 22/03/2019 - 09:28

Në fillim të sezonit të ri televiziv bëri bujë në media largimi i moderatores Arjola Shehu nga Tv

Postuar: 22/03/2019 - 08:21

Vitin e kaluar, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Maja Alickaj u bë nënë për herë të parë.

Postuar: 21/03/2019 - 20:38

 ‘Dua të ndjek ëndrrat e mia. Diçka e bukur më pret në Milano.

Postuar: 21/03/2019 - 20:12

Regjisorja Vera Grabocka ka krijuar imazhin e gruas së fortë që vështirë t`i dalë kush para ta ku