BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Gossip

Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderartorja e njohur shqiptare tregon reagimin e revoltuar të së ëmës: Më mori direkt në telefon dhe...

Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderartorja e njohur shqiptare tregon

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ditën e djeshme ishte moderatorja Alma Çelaj. Gjatë emisionit, Alma tregoi se së fundmi ka bërë një tatuazh, i cili ka dalë në pah me foton e fundit ku shfaqet duke pozuar me rrobabanjo.

Moderatorja u shpreh se e ëma e ka kritikuar për tatuazhin dhe i ka kërkuar llogari duke i thënë: “Kjo është mënyra më e mirë për t’më treguar tatuazhin?”.

Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderartorja e njohur shqiptare tregon

“Mami kur e pa më mori direkt në telefon dhe më tha çfarë është kjo gjë. Sa mirë do të ishte sikur mami të mos e kishte vënë re. Mori në telefon dhe tha kjo ishte mënyra më e mirë për të më treguar tatuazhin? Më mirë thashë se s’ta them dot përballë. Mjaftoi që mami të merrte një surprizë”, tha Alma.

Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderartorja e njohur shqiptare tregon