Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bes Kallaku i bën surprizën e pakëndshme / Aktori shqiptar gjatë xhirimeve la skenën sepse kishte frikë nga gjarpëri

Postuar: 16/11/2019 - 23:38

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka zbuluar frikën më të madhe të Olsi Bylykut.

Ndërsa poston një video nga xhirimet e filmit “Flaco”, i cili do të promovohet më 20 nëntor, Besi ka zbuluar nga se frikësohet Olsi.

Nga gjarprinjtë! Besi mbante një gjarpër në dorë dhe i tregonte Olsit si ta kapte, por më pas tenton t’ia hedhë sipër, sigurisht me gjasme.

Por në atë moment,  i frikësuar, Olsi është shtyrë mbrapa, duke i thënë Besit që mos t’i bëjë nga këto lojëra.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 08:51

Që prej 4 vitesh këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, po jeton një histori dashurie me portierin, Alban Hoxha.

Postuar: 12/12/2019 - 08:12

Mbrëmjen e djeshme në ‘Soiree’ nga Jonida Shehu ishin të ftuar veteranët e luftës në

Postuar: 11/12/2019 - 23:33

Reperi i njohur ka bërë një reagim të ashpër në rrjetet sociale kundër vajzave.

Postuar: 11/12/2019 - 22:44

Sivjet janë shënuar plot 75 vite që nga momenti i Çlirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazi-fash

Postuar: 11/12/2019 - 22:25

Këngëtari Butrint Imeri dhe moderatorja Kiara Tito janë komentuar gjatë në media për një lidhje d

Postuar: 11/12/2019 - 21:04

Aktorja  Ina Gjonçi, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” ku ndër të tjera foli për sht

Postuar: 11/12/2019 - 20:58

Këngëtarja e njohur Rovena Dilo, Hit Man dhe Rolla, morën pjesë në edicionin 21 të “Këngës