BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

Bes Kallaku i bën surprizën e pakëndshme / Aktori shqiptar gjatë xhirimeve la skenën sepse kishte frikë nga gjarpëri

Bes Kallaku i bën surprizën e pakëndshme / Aktori shqiptar

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka zbuluar frikën më të madhe të Olsi Bylykut.

Ndërsa poston një video nga xhirimet e filmit “Flaco”, i cili do të promovohet më 20 nëntor, Besi ka zbuluar nga se frikësohet Olsi.

Nga gjarprinjtë! Besi mbante një gjarpër në dorë dhe i tregonte Olsit si ta kapte, por më pas tenton t’ia hedhë sipër, sigurisht me gjasme.

Por në atë moment,  i frikësuar, Olsi është shtyrë mbrapa, duke i thënë Besit që mos t’i bëjë nga këto lojëra.