Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bes Kallaku nuk paska lënë VIP pa marrë tek filmi, zbardhen emrat e tjerë të kastit

Postuar: 12/07/2019 - 08:56

Xhirimet e filmit të parë të Bes Kallakut nisën muajin e kaluar. Bashkë me të edhe aludimet për kastin, pjesë e të cilit thuhet se janë edhe Luan Vjollca dhe Blendi Fevziu.

 
Filmi, ku Besi do të jetë edhe protagonist në rolin e Skifterit, do të quhet “Falco”.
Por, Bes Kallaku si producent duket se ka mundur të mbledhë rreth vetes akoma më shumë emra të njohur të ekranit dhe jetës sociale në Shqipëri.
 
Sot, Sara Kolami publikoi në Instagram-in e saj një foto ku shfaqet krah Bleona Qeretit dhe modeles amerikane të fitness-it Nadege Ndjebayi, ndërsa në përshkrim ka vendosur hashtag-un “falco” dhe duke shkruajtur:
 
“Fundja, a ka një mënyrë të duhur për t’u shfaqur në një funeral?”
 
Sara ka shkruajtur gjithashtu se është dita e parë e xhirimit.Më parë, është mësuar se pjesë e kastit janë edhe Olsi Bylyku dhe Albano Bogdo.
Bes Kallaku ka treguar se ka 2 vite e gjysmë që merret me skenarin e filmit.
 
“Është jashtëzakonisht shumë serioz. Histori aktuale sa i përket Shqipërisë dhe Kosovës. Nuk zbuloj më shumë por i premtoj publikut që do të jetë një nga komeditë më të bukura dhe më aktuale”., u shpreh ai për “Mirage”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 08:21

oderatori, producenti dhe aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi do të jetë i ftuari i radhës i emisionit të Borës, Romeos dhe Donaldit me titull "Treshat".

Postuar: 17/07/2019 - 22:56

Trashëgimtarja e Top Medias dhe fashionistja e njohur shqiptare, Lori Hoxha është shumë aktive

Postuar: 17/07/2019 - 22:42

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka treguar edhe një herë krenarinë që ndjen k

Postuar: 17/07/2019 - 22:28

Ditën e djeshme u bë e ditur se Autoriteti i Media Audiovizive (AMA), i ka bërë vërejtje Radio Te

Postuar: 17/07/2019 - 22:15

Ervin Kurti do të jetë i ftuari special i kësaj të enteje një emisionin “3shat”, ku d

Postuar: 17/07/2019 - 20:42

Aktori i “Portokallisë” Rezart Veleshnja ka publikuar një foto në rrjetet sociale,

Postuar: 17/07/2019 - 19:18

Edhe pse nuk e kanë pranuar publikisht Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani nuk i kursejnë fotot ku d