BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Gossip

Bes Kallaku shpërthen ashpër ndaj qeverisë: T'ju vijë turp

Bes Kallaku shpërthen ashpër ndaj qeverisë: T'ju vijë

Aktori i humorit, Bes Kallaku në puntatën e djeshme në emisionin “Koshere” ka lënë humorin dhe ka folur për një çështje të rëndësishme, atë të bashkimit kombëtar.

“Është e turpshme, jo vetëm këtu por dhe në vendosjen e trarëve kur të gjithë duan të bashkohemi ne vendosim tra mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ka një mënyrë sesi të bashkohen bashkë me njëra-tjetrën, quhet ekonomi. Politikanët shqiptarë e përdorin çështjen e bashkimit kombëtar sa herë iu bien sondazhet. Sinqerisht dua t’i falenderoj të gjithë shqiptarët e Kosovës sepse vitin e kaluar kur ishte pandemia ishin ata që mbajtën gjallë gjithë frymën e turizmit shqiptar”, tha ai ndër të tjera.

Më të lexuarat