BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Gossip

Përballet me surprizën e pakëndshme! Bie tërmet dhe shkundet limuzina, bërtet e tmerruar vajza e ish-deputetes së PD-së (Shikoni momentin e panikosjes)

Përballet me surprizën e pakëndshme! Bie tërmet dhe shkundet

Bukuroshja Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda, ka qenë e ftuara e parë në episodin e mbrëmshëm të emisionit Glamour Zone.

Ada u përball me një momet të frikshëm në limuzinë, por e gjithë ishte e inskenuar në kuadrin e një shakaje.

Kamera e fshehtë ishte e ideuar nga autorja dhe moderatorja Ester Bylyku, ku dukej sikur ishte duke rënë tërmet.

Shikoni reagimin e Adës, teksa tentoi të largohej me vrap dhe momentet e panikut që përjetoi.

Përballet me surprizën e pakëndshme! Bie tërmet dhe shkundet

Më të lexuarat