BREAKING NEWS

“Vetëm me një urdhër”, analisti Andoni zbulon prapaskenat e marrëdhënies së presidentit me SHBA dhe parashikon zhvillime pas 24 korrikut

“Vetëm me një urdhër”, analisti Andoni zbulon
x
BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Gossip

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi martohen në Itali? Moderatorja i njohur i befason të gjithë: Dasmë me 125 mijë të ftuar

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi martohen në Itali? Moderatorja i njohur i

Bieta dhe Albani kanë shijuar live koncertin madhështor të këngëtarit italian Vasco Rossi. Bieta ka publikuar disa video nga koncerti dhe ka treguar se për të e gjitha kjo ka qenë një dasmë.

Moderatorja ka zbuluar se “Albachiara”, është kënga e dashurisë së saj dhe Albanit prandaj i kishte kërkuar atij ta shijonin live për 37-vjetor.

“Eeehhhh mor Alban Dudushi, unë një shijim live të këngës sonë të kërkova për 37 vjetor, ti organizove gjithë këtë dasmë në Itali me 125 mijë te ftuar. “Albachiara” është kënga jonë, poooor edhe kënga me të cilën Vasco Rossi finalizon çdo koncert të tijin.“Siiii stupendoooo”! Me titullin e një tjetër perle nga repertori i tij do ta përshkruaja atë mbrëmje në Trento”, shkruan Bieta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)