BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

Bieta Sulo e pyeti çfarë dëshiron për vitin që po vjen, Sonida e thotë troç: Në 2021 dua të...

Bieta Sulo e pyeti çfarë dëshiron për vitin që po

Genardi dhe Sonida Hajdini janë vëlla e motër dhe janë shumë të njohur në rrjetet sociale. Videot e tyre gazmore, ku shpesh përfshijnë dhe babain e tyre Paqësorin, tërheqin vëmendjen e fansave. Dyshja e famshme, ishte e ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Ftesë në 5”, ku po flisnin për simbolin e festës së Krishtlindjeve, bredhin e festës.

Genardi dhe Sonida, u pozicionuan tek personat që këtë vit e kanë ndërtuar bredhin rreth një muaj para festës.

Ndërkaq, teksa moderatorja Bieta Sulo, pyeti se çfarë dëshire menduan kur ndërtuan bredhin, Sonida u shpreh se shpreson që përgjatë 2021">2021 të martohet, deklaratë kjo që u shoqërua me të qeshura nga të ftuarit.

“Dëshira ime është të martohem, të gjej burrë. Dasmë 2021">2021, dasmë”, tha Sonida.

Më të lexuarat