BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Gossip

Bieta Sulo merr mesazhin që nuk e kishte menduar kurrë: Të jetë ajo vallë?

Bieta Sulo merr mesazhin që nuk e kishte menduar kurrë: Të

Moderatorja Bieta Sulo ka marrë një mesazh në Instagram nga një personazh me famë botërore. Bëhet fjalë për Kendall Jenner. Bieta publikon foton ku duhet njoftimi se i ka ardhur një mesazh pikërish nga kjo blogere e njohur.

“Të jetë ajo vallë? Gjithsesi unë veç një gje kam për t’i thënë: Ke një ftesë për orën 5”, shkruan Bieta në postimin e saj.

Bieta Sulo merr mesazhin që nuk e kishte menduar kurrë: Të

Më të lexuarat