BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Bieta Sulo shpërthen në lot, rrëfen për herë të parë marrëdhënien me vajzën e Alban Dudushit

Bieta Sulo shpërthen në lot, rrëfen për herë të

Në një intervistë speciale Bieta Sulo rrëfehet për jetën e saj profesionale, por edhe private, detaje që nuk i kemi ditur më parë.

Rrallë herë jemi mësuar që ta shikojmë Bietën në intervista televizive, e aq më tepër të flasë për marrëdhënien e saj me vajzën e Albanit.

Bieta dhe Alban Dudushi janë bërë prindër të një djali që e kanë quajtur Kroi Art. Ky është fëmija i parë për Bietën, por i dyti për Albanin. Ky i fundit ka edhe një vajzë që quhet Joelle nga martesa e parë.

Bieta ka treguar se me Joelle ka një marrëdhënie të mrekullueshme dhe janë si shoqe. Përveç kësaj, Joelle ka afrimitet të madh me Kroin, vëllain e saj të vogël, por momenti kur erdhi në jetë Kroi, e ka emocionuar shumë vajzën e Dudushit.

Me lot në sy dhe e emocionuar, Bieta rrëfen se momenti më delikat për të ka qënë kur duhet t’i tregonte Joelle se do të bëhej me një vëlla.

“Do bëhem motër, tha dhe filloj duke qarë, ishte gjithë ai emocioni që kishte mbajtur.’

‘Albani mund të mos jetë me gruan e tij, por me Joelle do të ketë një lidhje për gjithë jetën, kështu që për mua ishte shumë e rëndësishme se si do ta priste, Joelle ardhjen e të vëllait në jetë", tha ajo e ftuar sot në emisionin “Jashtë Loje” në Top News.

Bieta shton se vajza e Albanit ishte në një moshë të rritur e të konsiderueshme saqë ishte e gatshme për të vëllain. Madje ato të dyja kanë edhe një marrëdhënie shoqërore saqë muhabete që nuk i flet dot me Albanin, i bën me Joelle.

Më të lexuarat