BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Bieta Sulo tregon ‘zënkat’ çdo mbrëmje me Alban Dudushin në familjen e tyre dhe nuk iu shkon aspak mendja se për çfarë debatojnë (FOTO)

Bieta Sulo tregon ‘zënkat’ çdo mbrëmje me Alban

Bieta Sulo ka ndarë me miqtë e saj në Instagram disa momente mjaft të këndshme me familjen!

E ndodhur pranë djalit të saj Kroi dhe bashkëshortit Alban Dudushi, moderatorja ka dashur të tregojë sesi duken darkat e tyre, kur pas një dite të lodhshme në punë mblidhen të gjithë bashkë.

 “Po t’i shohësh të gjitha fotot, e kupton edhe diçiturën e këtij postimi. Mama është e imja, apo jo?”, ka shkruar Bieta krah fotove.

Vogëlushi është shumë i lidhur me të ëmën dhe Bieta ka treguar shpesh herë që e ka të vështirë të shkëputet prej tij për shkak të punës.

Kroi mbushi 3 vjeç në maj dhe moderatorja ka treguar se së shpejti mund ta bëjë edhe me një motër të vogël!

Epo deri atëherë, ledhatimet janë vetëm për Kroin!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po t’i shohesh te gjitha fotot, e kupton edhe dicituren e ketij postimi... Mama eshte e imja, apo jo? ????

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Më të lexuarat