BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat ‘bombë’ dhe paralajmëron Sali Berishën: Ja si gënjeu stafi i tij i çoroditur dhe i trembur

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat
x
BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x

Gossip

“Big Brother Vip” me skenar? Fansat nxjerrin videon e Arbana Osmanit që po “trondit” rrjetin: Shihni si e tregon moderatorja se kush do dalë nga shtëpia pa u mbyllur televotimi! Ky banor është i qetë se do jetë në finale

“Big Brother Vip” me skenar? Fansat nxjerrin videon e Arbana Osmanit

Ai ka marrë vëmendjen e të gjithëve e nuk la njeri pa e përmendur.

Por ajo e cila po diskutohet ditëve të fundit është edhe vërtetësia e spektaklit.

Shumë nga personazhet publike por edhe një pjesë e publikut kanë mendime se ky spektakël është i gjithi skenar. Madje ka edhe prej atyre që mendojnë se edhe fituesi tashmë dihet.

Shumë lëvizje të sforcuara janë diskutuar si dalja e Einxhel ose e Dagz do bënte që në shtëpinë e Big Brother Vip të ndërpritej një histori dashurie për momentin. Produksionit i leverdis “show” dhe normalisht kthimi i Einxhel ishte në të mirë të kësaj.

Por së fundmi po qarkullon një video e Arbana Osmanit në rrjetet sociale e publikuar nga fansat.

Bëhet fjalë për natën kur u largua nga “Big Brother VIP” Eltioni, ku ishte në nominim me Arbrin dhe Ilirin.

Arbana specifikoi ende pa përfunduar televotimi se ose Arbri ose Eltjoni do dilte nga shtëpia.

“Ilirin sa herë që ka qenë në nominim unë e kam pyetur se si ndjehet, kam përshtypjen që edhe sonte  do marr përgjigjen që është i qetë, por dua të pyes edhe Arbrin dhe Eltjonin që kanë hyrë vetëm pak ditë më parë brenda shtëpisë, por vetëm njëri prej tyre largohet sonte”, tha ajo.

Fansat aludojnë se Iliri është i qetë se produksoni do e çojë në finale.