BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

“Binjaku im”, Luana Vjollca surprizon Getin për ditëlindje

“Binjaku im”, Luana Vjollca surprizon Getin për ditëlindje

Reperi Getoar Selimi ka festuar ditën e sotme ditëlindjen. Ai ka mbushur 38-vjeç dhe në ditën e tij të veçantë nuk kanë munguar urimet nga njerëzit e dashur.

E para që e uroi ishte bashkëshortja, Marina Vjollca, e cila i bëri padyshim urimin më të bukur. Mirëpo dhe kunata e tij, Luana Vjollca i ka përgatitur një urim të veçantë, pasi siç dihet dyshja shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Luana ka publikuar në Instastory një video gjatë një koncerti, ku po performojnë këngën "Tirana Lifestyle". "Gëzuar ditëlindjen binjaku im", ka shkruar moderatorja krahas videos.

“Binjaku im”, Luana Vjollca surprizon Getin për ditëlindje

Më të lexuarat