BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Gossip

“Bisha jonë”/ Aktorja Arjola Demiri i vë ‘flakën’ rrjetit, publikon fotot seksi me bikini nga pushimet në jug të vendit, fansat ‘çmenden’ pas saj

“Bisha jonë”/ Aktorja Arjola Demiri i vë

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me postimet e saja pikante në rrjetet sociale.

Përveç talentit në aktrim, ajo ka spikatur gjithmonë edhe për bukurinë dhe format trupore.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, bukuroshja tropojane herë pas here merr gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj dhe jo vetëm. Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar dy poza ku shfaqet me bikini.

Ndërsa zbulon se ndodhet me pushime në Himarë, Demiri nuk nguron që të postojë fotot provokuese në “Instagram”.

Fansat i kanë pëlqyer menjëherë këto poza dhe i komentojnë: “Zjarr. Bisha jonë” e shumë të tjera.

“Bisha jonë”/ Aktorja Arjola Demiri i vë

“Bisha jonë”/ Aktorja Arjola Demiri i vë