BREAKING NEWS

Shkatërrohet rrjeti i rrezikshëm në Rinas, arrestohet 21-vjeçari/ E frikshme skema manipuluese që përdornin

Shkatërrohet rrjeti i rrezikshëm në Rinas, arrestohet
x

Gossip

Blen takat e shtrenjta plot 6 mijë dollarë, këngëtaren e njohur e “mbysin” me komente ofenduese: Mi dërgoni mua që t’i shes dhe të paguaj vaktet e një viti të tërë për të gjithë njerëzit ...

Blen takat e shtrenjta plot 6 mijë dollarë, këngëtaren e

Mund të cilësohet si një prej këngëtareve më të kritikuar adhe që ka bërë së tepërmi bujë në të gjithë botën. E kemi fjalën për Britney Spears, e cila ka pasur një jetë mes uljesh e ngritjesh, por gjithmonë ia ka dalë të triumfojë.

Kohët e fundit, në Instagramin e saj ajo promovon stilin e shëndetshëm të jetës, ku ha me kujdes, ushtrohet fizikisht dhe i qëndron larg alkoolit.
 
Mirëpo, publikimi i një palë këpucëve me takë, me çmim marramendës të blerë nga këngëtarja, ka ngjallur kritika të shumta.
 
Ajo tregon se këpucët Louboutin kanë kushtuar 6000 dollarë, por nuk i ka veshur kurrë.
 
Britney shkruan:
 
Katër vjet më parë bleva këpucët e mia të para Christian Louboutin që ishin 6.000 dollarë. P.S. Unë kurrë nuk i kam veshur ato”.
 
 
Mirëpo fansat e kanë kritikuar menjëherë këngëtaren duke i komentuar se njerëzit janë pa ushqim ndërsa ajo bën blerje të shtrenjta.
 
Një fans i shkruan:
 
Mi dërgoni mua, në mënyrë që t’i shes dhe të paguaj vaktet e një viti të tërë për të gjithë njerëzit që janë të uritur në qytetin tim”.
 
Një tjetër, mes komenteve të shumta, lexohet të thotë:
 
Po reklamoni mendjelehtësinë tuaj. Ndërkohë, kemi njerëz që nuk mund të përballojnë ushqimin e tyre të rradhës. Në vend që të shpenzoni ato para për marrëzi, dhuroni”.