BREAKING NEWS

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit për datën 6 korrik 2022

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit
x
BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x

Gossip

Blendi Fevziu apo Aurela Gaçe? Fotografia nga fëmijëria që po “trazon” rrjetin. Po ju e gjetët kush është personazhi i njohur

Blendi Fevziu apo Aurela Gaçe? Fotografia nga fëmijëria që

Moderatori i njohur, Bledi Fevziu, ka postuar në rrjetet sociale një fotografi nga fëmijëria.

Në fotografi ai ka dalë i buzëqeshur dhe me flokë të gjatë e të dendur, ndryshe nga sot, kur flokët i mungojnë.

“As vetë nuk e di sa vjeç kam qenë këtu”, ka shkruar Fevziu krahas fotografisë.

Blendi Fevziu apo Aurela Gaçe? Fotografia nga fëmijëria që

Por ajo që bie në sy është edhe ngjashmëria e tij me këngëtaren Aurela Gaçe, gjë të cilën ndjekësit ka kanë vënë në dukje përmes komenteve.

Blendi Fevziu apo Aurela Gaçe? Fotografia nga fëmijëria që

“Tamam se Aurela Gace e vogel”, komenton dikush. Kujtojmë se Fevziu ka pasur një karrierë të suksesshme në drejtimin e emisionit të tij televiziv.

Ditën e djeshme Blendi Fevziu festoi 53-vjetorin.

Blendi Fevziu apo Aurela Gaçe? Fotografia nga fëmijëria që