BREAKING NEWS

Epidemiologu rrëzon Spitalin Amerikan: OBSH ka licencuar vetëm ISHP për analizat e COVID-19, privati nuk mund të kryejë teste

Epidemiologu rrëzon Spitalin Amerikan: OBSH ka licencuar vetëm ISHP
x

Gossip

Bleona Qereti rikthehet me një projekt të ri, pamja e saj i lë të gjithë pa fjalë/ Bëhuni gati të fërkoni sytë (FOTO)

Bleona Qereti rikthehet me një projekt të ri, pamja e saj i lë

Bleona Qereti do t’i rikthehet muzikës me një klip të ri, për këngën “Haters” e cila u publikua më 27 shtator të vitit të kaluar.

“Prive” ka siguruar disa foto ekskluzive se si do të duket ajo në videoklipin e ri që do të publikohet shumë shpejt, më 1 mars.

Në fotot e reja, Bleona shfaqet me një paruke ngjyrë rozë dhe një veshje tepër ekstravagante që i ekspozon linjat seksi.

Bleona Qereti rikthehet me një projekt të ri, pamja e saj i lë

Këngëtarja ka publikuar edhe një foto nga klipi në Instagram, ndërsa veshjen e saj e ekspozon në një foto të publikuar në Instastory.

Bleona Qereti rikthehet me një projekt të ri, pamja e saj i lë

Por ky nuk do të jetë look-u i vetëm i këngëtares e cila ka zbuluar më herët një tjetër paraqitje super seksi.

Bleona Qereti rikthehet me një projekt të ri, pamja e saj i lë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Counting $ #haters out March 1st #bleona #ispeakcash #dinero #cash

A post shared by Bleona (@bleona) on