Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bleona u rikthehet imazheve provokuese, shfaqet me veshje transparente

Postuar: 10/09/2018 - 15:23

Këngëtarja Bleona Qereti ka munguar kohët e fundit me postimet e saj provokuese.

Por mungesës së saj i ka ardhur fundi. Me anë të një fotoje shkëputur nga klipi i saj më i fundit shqiptarja e famshme kthehet plot hijeshi. 

Veshja e saj prej rrjete që nxjerr në pah gjoksin e saj bombastik është sërisht në rrjetet sociale . Nuk mbetet gjë tjetër vetëm të shijoni këtë pamje tunduese.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2018 - 16:32

Pow Pow quhet videoklipi më i ri i Taynas, që u përfol se do kishte rreshta të fuqishme për konkurrentet e saj në muzikë.

Në lidhje me disa rreshta të këngës ka reaguar këngëtarja Arta Memedi.

Postuar: 18/11/2018 - 15:09

Rezarta Shkurta, prej disa vitesh e ka pritur ditën e saj të lindjes pa bashkëshortin, i cili vua

Postuar: 18/11/2018 - 14:48

Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të komentuar të  showbizzit shqiptar.

Postuar: 18/11/2018 - 10:58

Skandali i cili u shkaktua në Shqipëri para pak javësh, kur në emisionin e Ermal Mamaqit e ftuara

Postuar: 18/11/2018 - 09:56

Bieta Sulo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Thumb”.

Postuar: 18/11/2018 - 09:41

Florian Binaj ka bërë një rrëfim special dje në lidhje me jetën e tij private, duke na treguar nj