BREAKING NEWS

“Vetëm me një urdhër”, analisti Andoni zbulon prapaskenat e marrëdhënies së presidentit me SHBA dhe parashikon zhvillime pas 24 korrikut

“Vetëm me një urdhër”, analisti Andoni zbulon
x
BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Gossip

Blerim Destani rikthehet në Shqipëri: Një dasmë e madhe do ishte mirë por...

Blerim Destani rikthehet në Shqipëri: Një dasmë e madhe do

Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani është padyshim krenari për arritjen në karrierën e tij ndërkombëtare.

Megjithatë, ai asnjëherë nuk e harron origjinën e tij dhe përpiqet të gjejë kohë për të vizituar Shqipërinë, Kosovën apo dhe vendlindjen, Maqedoninë e Veriut. Së fundmi ai ndodhet në vendin tonë, teksa është një ndër personazhet kryesore të filmit “Në det është parajsa”, i cili pritet të dalë së shpejti.

Duke folur për mikrofonin e “Shqipëria Live”, Blerimi ka ndarë më shumë nga roli i tij në këtë projekt, por po ashtu dhe për jetën personale. Ai ka treguar se filmi flet për një djalë me origjinë shqiptare, i cili jeton në Gjermani, por që kthehet pas në vendlindjen e tij, ku zbulon veten dhe prejardhjen e tij.

Është një film dramë e kemi filluar ta xhirojmë në Gjermani, tani kemi pjesët e Shqipërisë po shkon mirë edhe pse këtu është vapë .

Filmi flet për një djalë që jeton në Gjermani, me karakter gjerman por origjinë shqiptare. Ai kthehet në Shqipëri pasi ka një rast vdekjeje dhe nga këtu gjen veten, zbulon veten.

Sa i përket jetës personale, ai zbuloi se do dëshironte të bënte një dasmë të madhe në të ardhme, por pa zbuluar nëse e ka gjetur partneret e jetës.

“Unë nuk e di ato që më njohin e dinë që jetën private e mbaj private, por një damës e madhe është mirë por si dihet, akoma nuk e di.”- tha ai.