Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Blerona ia merr ish- të dashurin Tunës, publikon foto me të

Postuar: 19/06/2018 - 14:57

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri, prej kohësh përflitet për linjat e saj që dikur ishte paksa mbipeshë, por ushtrimet intensive e tjetërsuan për pak kohës.

Pa komentuar nuk mbetet as për pjesën private të saj, megjithëse nuk jep asnjë detaje lidhur me këtë pjesë. Gjithsesi postimet e saja, marrin vëmendje dhe interpretohen në forma të ndryshme, si ky i fundit që lë mundësi për aludime.

Blerona doli të jetë përkrahëse e reperit Cozman, pas publikimit të këngës së fundit me Agon Amigën, e që po duket të ketë sukses. Por, emoji me zemër nga ana e Bleronës, të fshehë diçka më tepër për reperin Cozman, nuk do të ishte krejt e pamundur, edhe pse dyshja në fjalë deri sot nuk kanë dhënë sinjale për një lidhje mes tyre.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 18:17

Trashëgimtarja e Karl Lagerfeld, themeluesit të Chanel, i bënte sot atij homazhet nga faqja zyrtare në Instagram, ku maçokja thoshte se ndjehej “zemërthyer”.
 

Postuar: 21/02/2019 - 17:06

Klea Huta dhe Elgit Doda ishin të ftuar mbasditen e djeshme në emisionin ‘Rudina’.

Postuar: 21/02/2019 - 16:51

Ai është një ndër reperët shqiptar që ka arritur të bëhet shumë shpejtë pjesë e tregut muzikore s

Postuar: 20/02/2019 - 20:19

Nga momenti i parë që bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë, Klea Huta dhe Elgit Doda u shndër

Postuar: 20/02/2019 - 15:45

Prej disa kohësh është përfolur se gazetari i njohur italian, Vittorio Sgarbi ka një vajzë me një

Postuar: 20/02/2019 - 14:56

Aktori i humorit, Olsi Bylyku, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagr

Postuar: 20/02/2019 - 14:47

Arbana Osmani është prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, por nëse