Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Bleva 8 mijë $ diamant për një ordinere!”, Rezart Veleshnja reagon sërish: I kam lënë Zotin dhe Policinë!

Postuar: 11/02/2019 - 07:43

Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm ku thuhej se aktori i njohur i “Portokalli”, Rezart Veleshnja, ishte ndarë nga partnerja e tij. Në ‘Instagramin’ e aktorit u publikuan disa mesazhe ku Rezarti e ofendonte rëndë të dashurën e tij, pasi ajo e kishte tradhtuar.

Por me sa duket e gjitha kjo nuk ka qenë e vërtetë, pasi aktorit i kanë vjedhur ‘Instagram-in’ dhe dikush tjetër ka folur në emër të tij. Ai ka fshirë nga profili i tij të gjitha postimet dhe ka publikuar disa të tjera ku sqaron situatën.

“Dua të falënderoj menaxherin që më riktheu faqen, sepse mua ma kanë vjedhur dhe nuk e di përse i kanë bërë këto pisllëqe. Unë për momentin ndodhem në Washington dhe nuk kam pasur fare lidhje me ’Instagramin’, kam qenë 13 orë në udhëtim. Paska ndodhur kjo çudi dhe unë jam i habitur.

Megjithatë ju kërkoj falje të gjithëve. Nëse i gjej atë që e ka bërë i kam lënë Zotin dhe policinë. Unë nuk e di se kush mund të përdori dhe fotot dhe këto por di të them se kam ngelur këtu. Më kanë bërë lojë dhe do e çojmë çështjen në prokurori”, është shprehur aktori.

Kujtojmë se Rezarti e ka bërë publike lidhjen e tij para disa muajsh dhe në rrjetet sociale ai shfaqet mjaft i dashuruar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/02/2019 - 21:51

Këngëtarja e njohur  Elvana Gjata ka folur në një intervistë të shkurtër, ku ka treguar se mezi po pret të performojë para  publikut të Kosovës në këtë 11 vjetor të Pavarësisë.
 

Postuar: 17/02/2019 - 20:41

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një int

Postuar: 17/02/2019 - 18:45

Rikthehet këngëtarja Elvana Gjata.

Postuar: 17/02/2019 - 18:28

Gazetarja Mira Kazhani ka përmendur dy emra në kampin e PD-së që sipas saj janë më të mirët.

Postuar: 17/02/2019 - 18:18

Gazetarja Mira Kazhani e njohur për batutën në majë të gjuhës dhe të thënit të gjërave troç, nu

Postuar: 17/02/2019 - 15:26

Arbana Osmani po përjeton një histori të re dashurie me regjisorin e emisionit të saj, “Dua

Postuar: 17/02/2019 - 12:50

Pak kohë pas ndarjes nga bashkëshorti, Arbana Osmani po përjeton një histori të re dashurie.