BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

Bllokimi i Rinasit/ Aktori i njohur i ‘Portokallisë’ bën komentin ‘PIKANT’, u drejtohet kontrollorëve: Duhet të prisnit të kishte ikur Rama në...

Bllokimi i Rinasit/ Aktori i njohur i ‘Portokallisë’ bën

Aktori i ‘Portokallisë’, Ledio Lako ka bërë një status ironik për grevën e nisur këtë mëngjes në aeroportin ‘Nënë Tereza’. Në Facebook, Lako shkruan se kontrollorët kanë bërë një gabim.

Sipas aktorit, ata të Albcontrol duhet të kishin pritur sa të ikte kryeministri Edi Rama në Turqi apo në një vend tjetër dhe më pas ta mbyllnin, duke lënë atë jashtë.

“Këta të Albcontrol kanë bërë një gabim! Duhet të prisnin sa të ikte Rama në Turqi apo në një shtet Europian dhe pastaj ta mbyllnin! Le të vinte me skafin e ndonjërit pastaj,”- shkruan Lako.

Bllokimi i Rinasit/ Aktori i njohur i ‘Portokallisë’ bën

 

Më të lexuarat