BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Gossip

Blogerja e njohur shqiptare së shpejti nuse, habit fansat me deklaratën: Po diskutoj datën

Blogerja e njohur shqiptare së shpejti nuse, habit fansat me

Të gjithë e njohim Kristi Jankun, blogeren e ushqimit që na mrekullon me recetat e saj.

Kristi ka qenë e ftuar së bashku me mikeshën e saj të ngushtë Sara Kolamin tek emisioni “Rudina” në Tv Klan, ku ka zbuluar edhe një lajm.

Blogerja e ushqimit do të bëhet nuse së shpejti.

Në pyetësorin e Rudinës, Kiki, siç e thërret mikesha e saj, është në fazën e diskutimit të dasmës.

Rudina: Cila nga ju të dyja ëndërron një dasmë të madhe?

Sara Kolami: Unë e kam shumë larg…

Rudina: Jo nuk thashë kur e keni, ajo mund të jetë pyetje tjetër, por e ëndërroni një dasmë të madhe? Cila nga ju?

Sara Kolami: Po, që të dyja.

Rudina: Cilën nga ju të dyja do ta shohim më shpejt nuse?

Kristi Janku: Jo, s’kam ndarë datën, por ngaqë po e diskutoj…

Blogerja e njohur shqiptare së shpejti nuse, habit fansat me