BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Gossip

'Bomba' nga Kanye West: Kim Kardashian më ka tradhëtuar me lojtarin e njohur (Emri+Foto)

'Bomba' nga Kanye West: Kim Kardashian më ka tradhëtuar me

Kanye West ka bërë një deklaratë të fortë duke thënë se ish gruaja e tij, Kim Kardashian e ka tradhtuar me lojtarin e NBA-së, Chris Paul. Më konkretisht, ai ka postuar një foto të Chris Paul duke shkruar: “Le të thyejmë edhe një dritare përpara se të largohemi nga këtu. E kapa këtë djalë me Kimin.”

Paul, i cili është i martuar me gruan Jada që nga viti 2011, nuk i është përgjigjur ende akuzave. Kim dhe Kanye finalizuan divorcin së fundmi dhe arritën një marrëveshje për fëmijët. Në letrat e divorcit thuhet se ish-çifti do të kenë kujdestarinë fizike dhe ligjore të përbashkët të katër fëmijëve të tyre.