BREAKING NEWS

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen koalicionet parazgjedhore. Zbardhen emrat e deputetëve që votuan pro

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen
x

Gossip

“Booo çfarë i ke bërë fytyrës?!”, trashëgimtarja e ‘Top Channel’ shfaqet e transformuar, ndjekësit e saj shpërthejnë në kritika (FOTO)

“Booo çfarë i ke bërë fytyrës?!”,

Lori Hoxha është kritikuar shumë për një foto të fundit në Instagram, ku duket se ka diçka që nuk shkon me fytyrën e saj!

Kanë qenë fansat ata që e kanë vënë re ndryshimin në fytyrë dhe e kanë kritikuar fashionista-n shqiptare për përdorimin e tepruar të Photoshop-it.

Nuk e dimë nëse ky është rezultat i pozicionit, dritës, apo editimit të fotos, por rezultati është thjesht i çuditshëm!

“Boooo ca photoshop ke përdor në fytyrë”, “Plastikë kudo”, janë disa nga komentet që gjen në foto.

“Booo çfarë i ke bërë fytyrës?!”,

Kur është fjala për editimin e fotos, shpesh ndjekësit e personazheve të famshme bëhen tepër kritikë.

“Booo çfarë i ke bërë fytyrës?!”,