BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x
BREAKING NEWS

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin kërkimet për kapjen e autorit

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin
x
BREAKING NEWS

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon Gledis Nanon dhe bën deklaratën e fortë: Do depërtohen, nuk mund të kenë kurrë...

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon
x
BREAKING NEWS

Publikohet dokumenti i gjykatës, Donald Trump po hetohet për ‘Spiunazh’, ja çfarë u gjet gjatë kontrollit nga FBI (Dokumenti)

Publikohet dokumenti i gjykatës, Donald Trump po hetohet për
x

Gossip

“Bora dhe Donaldi do të martohen!”/ Personazhi i njohur bën deklaratën e papritur dhe iu nxjerr sekretet çiftit, si reagoi moderatorja? (FOTO)

“Bora dhe Donaldi do të martohen!”/ Personazhi i njohur

Ish-konkurrentë të shumtë të ‘Për’puthen’ nuk kanë ngurruar të japin deklarata e të bëjnë komente mbi lidhjen e moderatores së emisionit Bora Zemani me Donald Veshajn.

Por, njëra prej ish-konkurrenteve të sezonit të tretë të programit të dashurisë, Ritvana duket se ka shkuar pak më larg dhe u ka kërkuar të martohen. Ajo ka postuar një video ku ndodhet në makinë me një mikeshë duke dëgjuar këngën e Donaldit me titull “Nuk je”. Krah videos së publikuar në Instagram, Ritvana shkruan : “Dikush këtu është shumë e interesuar që Bora dhe Donaldi të martohen. A ke pranuar Bora që të qetësohet?”- teksa ka etiketuar moderatoren.

“Bora dhe Donaldi do të martohen!”/ Personazhi i njohur

Kjo e fundit nuk ka dhënë një përgjigje publike ndërsa kuriozë jemi të dimë nëse i ka shkruar privatisht dhe çfarë përgjigjeje i ka dhënë.

Në pas Ritvana ka publikuar një tjetër video duke shkruar se shoqja e saj është fanse e Borës.

“Bora dhe Donaldi do të martohen!”/ Personazhi i njohur

Që pas udhëtimit në Itali, Bora dhe Donaldi nuk janë parë më së bashku. Ata nuk kaë reaguar rreth zërave që kanë qarkulluar por kanë konfirmuar në heshtje ribashkimin. Vetë Donaldit është ‘ngacmuar’ disa herë nga të ftuarit e tij në emisionin “Më lër të flas” rreth lidhjes me prezantuesen por ka zgjedhur të mbyllë çdo gjë me një buzëqeshje.

Më të lexuarat