BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

Bora i tha të tregonin bisedën e fundit në “WhatsApp” me Tean, Andi i zbulon të gjitha

Bora i tha të tregonin bisedën e fundit në “WhatsApp”

Sot në "Përputhen" Tea dhe Andi i janë përgjigjur disa pyetjeve nga publiku. Sa i përket pyetjes se sa përqind besojnë në marrëdhënien e tyre, të dy janë përgjigjur që besojnë, ku Andi ishte më i bindur duke thënë 100%.

Andi dhe Tea kanë treguar se nuk janë zënë ndonjëherë.

“Nuk jemi zënë ndonjëherë. Mund të jetë qenë tek pjesa që unë vonohem shumë ndodnjëherë dhe ai që thotë hajde, ose unë kur i them mos pi shumë për shembull”, ka thënë Tea mes të qeshurash.

Në lidhje me pyetjen se sa të sinqertë janë Tea dhe Andi u shprehën se janë shumë, duke hedhur poshtë shumë komente të ndjekësve që ata shtiren në emision.

Të dy zbuluan edhe bisedën e fundit mes tyre ditën e sotme.


Biseda mes Andit dhe Teas:

Andi: Mgjesi nuse.

Tea: Mgjesi zog.


Andi: Si fjete?

Tea: S’kam fjet gjithë natën.

Andi: Mos më thuaj që po mendoje për emrin e çunit.

Tea: Po bëhem gati shpejt.

Më të lexuarat