BREAKING NEWS

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir Metës për kryetar të Bashkisë të Tiranës, pasi është spiun i ish-Sigurimit të Shtetit

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir
x
BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x

Gossip

Bora me pushime me Donaldin? Fotot që e zbulojnë moderatoren

Bora me pushime me Donaldin? Fotot që e zbulojnë moderatoren

Bora Zemani ka nisur pushimet dhe sigurisht nuk kanë munguar postimet e videot nga Bodrumi i Turqisë. Por një kuriozitet i madh i fansave është nëse Bora ndodhet bashkë me Donaldin duke qenë se çifti tashmë janë ribashkuar.

Bora me pushime me Donaldin? Fotot që e zbulojnë moderatoren

Por jo, Bora ndodhet me pushime vetëm me djalin e saj, Arborin e këtë e tregojnë fotot që ajo poston. Ndërsa Donaldi po vazhdon së bashku me Romeon e Elgitin koncertet në vendin tonë.

Bora me pushime me Donaldin? Fotot që e zbulojnë moderatoren

Moderatorja duket se po i shijon shumë këto pushime, por nuk përjashtohet mundësia që pas disa ditësh kur edhe Donaldi të jetë më i lirë, të nisin pushimet bashkë.

Bora me pushime me Donaldin? Fotot që e zbulojnë moderatoren

Bora me pushime me Donaldin? Fotot që e zbulojnë moderatoren

Bora me pushime me Donaldin? Fotot që e zbulojnë moderatoren

Bora me pushime me Donaldin? Fotot që e zbulojnë moderatoren

Bora me pushime me Donaldin? Fotot që e zbulojnë moderatoren