BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Bora Zemani vendos pikat mbi “i” për afrimitetin mes ish-të dashurit dhe shoqes së ngushtë

Bora Zemani vendos pikat mbi “i” për afrimitetin mes

Për të vënë pikat mbi “i” në lidhje me gjithë situatën e krijuar në Big Brother për zërat të një afrimi të tepërt mes Semit dhe Donaldit brenda shtëpisë së Big Brother, ka folur vetë Bora Zemani.

Ish-e dashura e Donaldit dhe shoqja e ngushtë e Semit, ka thënë se Semi po sulmohet padrejtësisht me histori të pavërteta.

“Në fakt nuk ka qenë periudhë e thjeshtë, ka pasur shumë komente e lajme. Edhe fakti që dalin pjesë nga jeta ime, nuk është diçka që e kam përjetuar thjeshtë. E dija që do përfshihesha se kisha dy njerëz të rëndësishëm të jetës time në shtëpine e BB. Unë i njoh mirë të dy, edhe pse janë keqkuptuar, se pesha ka rënë më shumë mbi Semin. Me Semin njihemi prej 15 vitesh, dhe ajo unë dhe një shoqe tjetër jemi motra, kemi kaluar shumë bashkë”.

E kishe menduar se Donaldi dhe Semi do kishin këtë afrimitet?

“Po kështu janë dhe jashtë, po njësoj. Semi kur ka xhan dikë e tregon hapur, e tillë është Semi, kështu ka qenë edhe me Donaldin jashtë. Ne që i njohim e dimë shumë mirë se si janë, pavarësisht se është keqkuptuar”.

Kush po i bie më shumë në qafë Semit?

“Nga situatat e krijuara Iliri patjetër, nuk e justifikoj gjestin e Semit, por mendoj se me Semin po bëhen shumë padrejtësi. S’dua që Semi të dalë nga shtëpia e BB me këto që thuhen për të. Semi nuk ka lidhje fare me çdo gjë që thuhet”.