BREAKING NEWS

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të gjithëve: Vetëm këto do jenë ditët e pikut, ndërsa lajmi i mirë është se numri i të prekurve do të ulet...

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të
x

Gossip

Braktisi Amerikën? U përfol për lidhje me kandidatin për deputet dhe djalin e avokatit të njohur, reagon modelja e njohur Adrola Dushi

Braktisi Amerikën? U përfol për lidhje me kandidatin për

Prej dy ditësh në media ka qarkulluar lajmi se Adrola është në një lidhje me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës, Albin Gashin i cili është djali i avokatit të njohur Tom Gashi.

Braktisi Amerikën? U përfol për lidhje me kandidatin për

Burime pranë çiftit kanë treguar për “Magazina.al” se Adrola është shpërngulur tashmë në Prishtinë dhe dyshja është parë shpesh së bashku.

Adrola ka reaguar sot për herë të parë pas këtyre lajmeve. Modelja bukuroshe ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e buzëqeshur duke treguar kështu se është shumë e lumtur në jetën e saj momentalisht.

Braktisi Amerikën? U përfol për lidhje me kandidatin për