BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Braktisi në mes të sezonit ‘Top Channel’, Renato Mekolli flet për herë të parë për largimin e tij

Braktisi në mes të sezonit ‘Top Channel’, Renato Mekolli

Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se Renato Mekolli, shefi i famshëm i kuzhinës ka vendosur të largohet nga "Hell's kitchen" në mes të sezonit.

 Në promon e emisionit Renato shfaqej duke u larguar dhe vendin e tij do e zërë një shef tjetër nga Athina. Skenaristja Zefina Hasani bëri të ditur se Renato është larguar për arsyet e tij personale.

Renato ka folur për largimin e tij me anë të disa postimeve në Instastory ku shkruan: "Disa mbase do gëzohen, disa do mërziten! Vazhdimit nuk i dihet… Fund".

Më pas shefi i kuzhinës ka postuar këngën e Flori Mumajesit "Plas" dhe shkruan: "S’kena me u pa mo bashkë".

Nuk dihet ende nëse ky është një largim përfundimtar i shef Renatos, apo ai do rikthehet sërish surprizë.

Më të lexuarat