Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Braktisi papritur ‘Top Channel’, zbulohet shkaku i sherrit mes moderatorit të njohur dhe Ben Blushit

Postuar: 19/11/2019 - 10:08

Pak ditë më parë u bë e ditur se pas dy sezonesh në emisionin "Në shtëpinë tonë", Florian Agalliu ka vendosur të largohet nga Top Channel. Burime për "revistawho.com" bënë të ditur se Floriani e ka ndërprerë kontratën televizive dhe duke filluar që nga muaji Janar nuk do e shohim më në Top Channel.

Së bashku me Florianin do largohet edhe bashkëshortja e tij, Renisa Shabani e cila ishte autore e programit. U tha gjithashtu se shkak i largimit është bërë një konflikt i Florianit dhe Renisës me drejtorin e përgjithshëm të Top Channel, Ben Blushin. Po cila ishte arsyeja e këtij konflikti.

Gazetari i emisionit "Thumb on" ka treguar se Ben Blushi kërkonte më shumë klikime nga emisioni pasi mesa duket ishte i pakënaqur nga shikueshmëria aktuale. Një situatë e tillë ka shkaktuar debat dypalësh gjë që ka çuar në marrjen e një vendimi prej Florit dhe bashkëshortes së tij që të largohen përfundimisht nga Top Channel.

Mbrëmjen e djeshme në "Dance with me", Flori pranoi largimin dhe tregoi se po punon me projekte të reja në Ora News.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 23:54

Blogerja e njohur Lori Hoxha publikon shpesh momente me nipin e saj Londonin, të birin e Sarës. Ajo ka një lidhje të vecantë e të bukur me vogëlushin dhe sot në ditën e ditëlindjes së tij e ka uruar publikisht.

Postuar: 13/12/2019 - 23:05

Pas largimit të bujshëm nga ‘’News 24’’, rishfaqet  sërish me emisio

Postuar: 13/12/2019 - 22:46

Këngëtarja Jonida Maliqi, e ftuar në emisionin ‘Java’ u duk e kënaqur nga përfaqësimi

Postuar: 13/12/2019 - 22:37

Aktorja e njohur shqiptare Eva Alikaj ka treguar në emisionin “Pasdite me Rudinën”, s

Postuar: 13/12/2019 - 22:19

Ditën e sotme është ndarë nga jeta aktori i famshëm Danny Aiello në moshën 86 vjeçare.

Postuar: 13/12/2019 - 21:21

Aktorja, Eva Alikaj ka qenë pasditen e sotme e ftuar në emisionin “Rudina”, ku ka fol