BREAKING NEWS

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton deklaratën e bujshme të Ilir Metës, zbërthen skenarin e presidentit me Sali Berishën: O pushtetin o kokën e Lulit!

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton
x

Gossip

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së njohur demokrate, alkool dhe festë e çmendur deri në mëngjes (Dalin fotot bombastike të bukuroshes)

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së

E njohur për bukurinë e saj dhe format bombastike që e karakterizojnë, shumë e komentuar dhe aktive në rrjetet sociale. Ada Deda, vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me fotot joshëse në rrjetet sociale.

Herë pas here ajo ka patur edhe dalje televizive dhe bukuroshja po bëhet një modele e suksesshme.Ditën e djeshme Ada ka festuar ditelindjen dhe ka organizuar një festë për 22 vjetorin e saj.

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së

E veshur me një fustan dhe xhaketë të bardhë, me taka mjaft fine ngjyrë rozë, Ada ishte kujdesur në detaje të dukej bukur dhe e kuruar në ditën e veçantë.

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së

Nëpërmjet InstaStoryve ajo ka treguar se festa nuk është mbyllur me një darkë në restorant, por mikeshat janë mbledhur deri në orët e para të mëngjesit në shoqërinë e alkoolit.

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së

Brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes së

Më të lexuarat