BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Gossip

“Brez patatinash”/ Ironizuan deklaratën e saj virale, kundërpërgjigjet Monika Lubonja: O ti… (VIDEO që po qarkullon me shpejtësi)

“Brez patatinash”/ Ironizuan deklaratën e saj virale,

Monika Lubonja pas daljes së saj nga shtëpia e Big Brother Vip, ia ka dalë të tërheqë vëmendje kurdoherë me deklaratat e saj.

Por, edhe gjatë qëndrimit brenda shtëpisë shumë shprehje të saj janë bërë virale kudo. Ndër to deklarata e saj në BBV, ku e ka konsideruar brezin e sotëm, si brez “patatinash”. Këtë fragment ia ka risjellë në vëmendje edhe një herë shoqja e saj, e cila në Instastory shfaq disa fëmijë duke luajtur shah në shkallët e pallatit.

“Monikë, ja brezi i patatinave si thua ti. Lozin shah jo si brezi juaj që hanit fara,”-dëgjohet të thotë mikesha e saj në video.

E menjëhershme ka qenë edhe përgjigja e aktores e cila shprehet se edhe kur hanin fara të paktën i këpusnin vetë.

“Ne ishim ai brez që edhe kur hanim fara, atë lulediellin e këpusnim vetë. Pra, nuk nxirrnim lekë nga xhepi. E justifikonim me aksionet që bënte shkolla. Pra, me djersën tonë o ti cucë,”-i është kundërpërgjigjur Monika.Më të lexuarat